buy clenbuterol online
buy clomid online
buy cytomel online

Kliendid soovitavad

Jaga enda kogemust!

 

 

Leili Valdmets

Tellisin teilt mõned fotod prooviks. Kätte sain kiiresti ja piltide kvaliteediga jäin rahule. Aitäh! Järgmised fotod tellin ka Minu Prindist.

Marko

Tellisin fototapeedi ja lõuendid. Kõik tuli välja lausa imelisena. Suured tänud, juba tellin uusi asju :)

 

Maris

Uskumatult kiire teenindus ja suurepärane lõpptulemus. Soovitan kindlasti Minu Printi. Aitäh teile, järgmise korrani!

Gen Vagula

Peamine pildistamise valdkond on HDR’is maastik ja arhitektuur.

www.genvagula.com

Olen Minuprint.com‘ist ühtteist tellinud. On heaks ja kindlaks partneriks. Kvaliteet väga hea ning vajadusel on abiks otsustamisel trükimaterjali valikul.

 

Laura

Tõeliselt hea kogemus! Fotolõuendid tehti valmis kiiresti ja korralikult, lisaks sellele veel ilmselt linna soodsaima hinnaga. Olen teenusega väga rahul ja ei välista, et tellin ka tulevikus siit mõne lõuendi.

Ave

Väga kiire ja professionaalne teenindus. Olen tehtud fotolõuendiga väga rahul, hea kvaliteet. Soovitan!

Andrei Reinol

Maasikufotograaf

http://andreireinol.com/

Sõbralik ja professionaalne suhtumine oma klientidesse. Väga hea tööde kvaliteet. Rahulolu garanteeritud! Edu Sulle Timo!

 

Taivo Karu

Hobifotograaf

www.taivofoto.com

Kuigi ma ei ole just kõige tihedam tellija, olen ma kõik tellimused teinud viimasel hetkel. Enamasti avaldan soovi saada pildid samal päeval kui tellimuse sisse annan. Kordagi pole mulle öeldud, et mitte mingil juhul ei ole see võimalik, vaid püütakse leida kiireim ning kliendi jaoks parim lahendus. Seni on olnud teenuse kiirus, kvaliteet ning hind väga meeldivad ning kindlalt jään lojaalseks Minu Prindi kliendiks. Minult küsitakse siiani, kus imekohas ma pilte ning plakateid printimas käin. :) Soovitan!

Natalia

Väga meeldiv ning kiire koostöö. Tellimusega jäin rahul. Ootused ületatud :) Siiralt soovitan! Tänud kvaliteetse töö eest! 

Marja

Kõik ja rohkem veel kui tahta oskad. Kvaliteetne, kiire, professionaalne, abivalmis ja soodne.

Inga

Suurepärane koht. Tellisin sünnipäevaks emale fotolõuendi, mille sain kätte juba kahe päeva pärast. Väga hea kvaliteet ning ülikiire teenindus. Ema oli äärmiselt rõõmus ja tähendas, et nii head kinki pole ta enam aastaid saanud. Nüüd saadan juba uue tellimuse ja taas väga kiire reageerimine, head ekspertsoovitused ning kiire valmistamisaeg. Soovitan päris kindlasti kõigile, sest ka hinnad on siin soodsaimad.

 

Maario

Fotofänn

http://maariofoto.com

Sai üks fotolõuend tellitud,kvaliteediga väga rahul!kindlasti kasutan teie teenuseid veel.

Jörgen

www.jorgenliidres.com

Väga meeldiv ja kiire koostöö! Väga rahul tulemusega :)  

 

Ene

Tehtud tööga väga rahul- kiire ja korralik. Kindlasti soovitan teistele. 

 

Kylliki

Väga rahul, töö kiire ja korralik. Soovitan kindlasti kõigile.

Robert

Õpilane

Kõige paremini iseloomustavad antud ettevõtet kiirus, paindlikkus ja kvaliteet.

Andres

Tellisin fotolõuendi, asjaajamine oli kiire ja korrektne. Parim hinna ja kvaliteedi suhe. Hind on ikka väga hea võrreldes teiste pakkujatega turul. Meeldis, et enne tellimust nõustati ja korrigeeriti fotot, et tulemus oleks parim. Sain kauba kiirelt kätte, pakitud oli hästi korralikult ja turvaliselt. Jäin rahule ja kindlasti soovitan !

Õie Pavelson

Olen Minuprintist tellinud juba 10 fotolõuendit.Olen nennde imeliste töödega saanud oma kallitele lähedastele meeldivaid üllatuskinke teha.Kõik oleme väga rahule jäänud.On ka paindlik tellimuse vormistamine.Väga kiiresti on valmis ja turvaline saatmine Smartpostiga.Ainult kiidusõnad!

Liliann

Kiire, lihtne, mugav ja lõpptulemusega väga rahul =) Aitäh!

Sten Torop

Fotograaf

http://www.stentorop.weebly.com

Kui Timo selle firmaga alustas, pidasin seda veidi kahtlaseks, et nii hea hinnaga saab sellist kvaliteeti pakkuda. Nüüdseks, olles näinud paljusid tema tehtud töid, võin kinnitada, et Timo oskab seda tööd väga hästi. Kolleeg tellis hiljuti lõuendil pildi. Tase oli hämmastav. Samuti on sõber teinud võrdluse Timo prinditud fotokapal ja tavalisel fotokapal. See mida Timo kasutab, on oluliselt tugevam. Suur suur aitäh, Timo, et oled fotograafide ja teiste kunstiinimestele pakkunud sellist võimalust! Varsti-varsti saadan ise kah tellimuse ära, sest need hinnad… mina pole odavamalt veel leidnud.

Kaisa Tiivel

Hobifotograaf

www.kaisapilt.com

Olen ka mõned pildid tellinud Minu Prindist. Olen ülimalt rahul, sest Timo võttis vaevaks ja saatis mulle pilte väljamaale, pakkimisega nägi kah kurja vaeva, et kapa ilusti terveks jääks. Koostöö on meeldiv ja sujuv. Kindlasti tellin siit ka edaspidi.

 

Leo Arnek

Loodusfotohuviline

Olen Timo firmat kasutanud juba päris pikka aega. Oleme teinud väga erinevaid formaate. Senini suurim lõuend 55X150cm. Tulemused minu jaoks on super ja olen seda ka oma näitustel nii Viljandis, Karksis, kui ka mujal rõhutanud. Teenindus on ülimalt korrektne. Meeldib Timo asjalikkus ja vastutulelikkus. Kui on vaja midagi kohendada, teeb ta seda meelsasti. Jään ta püsikliendiks kindlasti ka edaspidi.  Jõudu Sulle Timo.

 

Liina Laurikainen

Naiskodukaitse korraldas aastal 2011 fotokonkursi “Aeg olla eestlane” Otsisime oma konkursipiltide prindi jaoks soodsat ning usaldusväärset firmat.Selleks osutus “Minu Print”.

Pildid õigeaegselt valmis ning kohal. Tulemus väga kvaliteetne. Oleme väga-väga tänulikud sellise vastutulelikkuse eest ning loodame meeldiva koostöö jätku.

Vahemärkusena lihtsalt üks tähelepanek veel- kuna piltide esimene näitus toimus vabas õhus ning väga vihmasel päeval siis õnnetul kombel sai enamus pilte väga palju vett. Tekkis paanika et mis nüüd saab- kõik on untsus! Aga kui suurem vesi kuivatatud ja pildid paar tundi seisid, ei jäänud piltidele ainsatki jälge, et nad hiljuti paduvihmaga üle kallati:)


Janek Joab

Elukunstnik

Väga kiire ja meeldiv teenus :)


Kristina

Olen tellinud Minu Prindist ühe A3 foto ja visiitkaarte. Teenindus oli väga kiire ja töö ülimalt kvaliteetne ja soodne. Jäin üli rahule ja kõik suuremad printimised tellin ma edaspidigi just Minu Prindist. Soovitan kõigile! Tõeliselt meeldiv kogemus! Jõudu ja rohkelt tellimusi Minu Prindi meeskonnale!


Kalle Volkov

FotoDiletant

www.hiirepadi.ee

Kui tahad tõeliselt hästi trükitud pilte väga mõistliku hinnaga siis siit saab. Isegi minusuguse diletandi pildistatud makropildid tunduvad seina peal superilusad :)Töö ka üllatavalt kiire. Respect!


Merite

Parim suhtumine eesmärgi teostamisse – olematu suurusega pildist sai armsaim fotolõuend ja seda uskumatu kiirusega :)


Jan

Teen vahest pilte ja ajan oma asja

lepamaa.eu

Olen ikka aeg-ajalt Minu Prindi fotoprindi teenust kasutanud ning tellinud nii lõuendeid, A4 ja A3 pilte kui ka väiksemaid ja veidi suuremaid väljatrükke (60×60 cm kapale näiteks). Alati on suhtumine olnud korrektne ning asjatundlik. Töö kiirus ja ka kvaliteet on samuti väga korralikud ning väga konkurentsivõimelised. Plaanin ka edaspidi Minu Prindi teenuseid kasutada ning soovitan teistelegi!

 

Kristjan

kristjanphoto.blogspot.com

Olen tellinud 2 A3 lõuendit Minu Prindilt. Töö oli kiire ja korralik ning ka odav. Print oli väga hea ja kvaliteetne. Kindlasti kasutan Minu Prindi teenuseid edaspidigi.

Ulvi

Hobi – pldiklõpsutamine

http://nagi.ee/photos/lihtsaltmaria2

Väga super teenindus! Lõpptulemus ületas ootusi. Suur tänu, Timo!

Piret Linnamägi

ajakirjanik ja kultuurijuht

www.varbolapuu.ee

Mina avastasin Minu Prindi tööd tänu Timole endale. Ta pakkus teenust plakatite tegemisel ja nii ma siis tellisingi esimese palakati tema firmalt. Olin meeldivalt üllatunud, kui sain plakatid kätte. Professionaalselt tehtud, ilus kujundus ja fotopaberil pealekauba ning soodne hind. Nii soovitasingi Minu Prindi teenuseed kasutada kõigil oma tuttavatel kultuuritöötajatel. Olen jäänud Minu Prindist tellima Timo kvaliteetseid töid, nii plakateid, kui võtmehoidjaid ja sel aastal ka tänukirju. Jälle ei väsi kiitmast kui kena jääb fotopaerile üks tänukiri. Ja fotodest, mis Timo teeb, ma üldse ei räägi- tegemist on oma ala spetsilaistiga: tabatud hetked läbi fotoobjektiivi, fantast, olen temalt ka mõne toote ostnud ja kavatsen seda veel teha- kui vaid kodus vabu seinu jaguks. Soovitan soojalt kõigile- kasutage Timo teenuseid, ta teeb ööd südame ja armastusega. Ja alati kui palud töö ruttu teha, on ta selleks kohe valmis- ei mingit virisemist( oi kui tavaline on töid tellides kuulda- ei jõua nii ruttu jne.) Timol jagub alati aega, olgugi et tal on väikesed armasd lapsed, kes kindlasti kogu aeg issi tähepelapu keskpunktis olla tahavad. Tunnen Timot vaid aasta ja tõdesin, et kui temataolisi inimesi meie väikeses riigis rohkem oleks, säraksime me kõik heledamalt!

Maret

Väga hea , kiire ja korralik töö. Lõuendi tellisin kallimale kingituseks välismaale ja oldi üllatunud,et siin osatakse selliseid asju teha. Hea, et saab kohe seinale riputada. Loodan edaspidigi Teilt tellida. Tänan töö eest.